Reklam Alanı
Monitör 0

Nvidia’dan oyunculara yönelik 65 inç 4K monitör: BFGDs özellikleri

Nvidia, CES 2018’de oyunculara yönelik monitörü Big Format Gaming Displays (BFGDs) modelinin tanıtımını yaptı. 65 inç büyüklüğündeki 4K 120 Hz teknolojili devasa monitörü Acer, Asus ve HP gibi PC üreticileri üretecek. 

Nvidia BFGDs özellikleri 

Nvidia BFGDs, büyük ekranı ve 4K çözünürlüğünde 120 Hz tazeleme oranına rağmen yırtılmalara karşı G-Sync teknolojisini barındırmayı başarıyor. Nvidia’nın Shield teknolojisi de monitörün bünyesinde bulunuyor. Bu sayede Google Assistant teknolojisi de kullanılabiliyor.

  

DCI-P3 renk gamut desteği, 1000 nit maksimum parlaklık sunuyor ve HDR teknolojisine yer veriliyor. Nvidia, henüz tam olarak hazır olmayan bu ürün hakkında detaylı bilgi vermekten kaçındı. Büyük ihtimalle belirli standartlarının Nvidia tarafından belirleneceği monitörleri üreticiler kendi tercihine göre özelleştirecektir.

 

CES 2018’de tanıtımı yapılan ve fuarda sergilenecek olan kocaman ekranlı BFGDs’in fiyatı ve çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Ürün hakkında daha fazla detay ve fiyat etiketinin yaz aylarında açıklanması bekleniyor.

   

{blogmekani}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir