Reklam Alanı
Sürücüler 0

AMD Radeon Crimson ReLive Edition 17.7.2’yi kullanıma sundu


ABD’li teknoloji devi AMD bir zamanlar Nvidia karşısında eleştirildiği noktalardan biri olan sürücülerini son zamanlarda oldukça iyi bir seviyeye getirdi. Firma son sürümle birlikte geldiği seviyeyi bir adım daha öteye taşımış durumda.

Enhanced Sync

 Crimson ReLive Edition 17.7.2 sürümüyle birlikte gelen en dikkat çekici özelliklerden birisi Enhanced Sync. Nvidia tarafındaki VSync’e benzer olarak kare/saniye oranını sabitlemeye yarayan özellik AMD’nin iddiasına göre bu işlevi ekranda yırtılmalara mahal vermeden gerçekleştirebiliyor.
   Oyun esnasında kayıtlara yönelik geliştirmeler de unutulmamış. Sürücü ile birlikte artık Radeon ekran kartı kullanıcıları 100 Mb/s’lik bitrate’e sahip oyun kayıtları yapabilecek. Bunun yanı sıra canlı yayına web kamerası görüntüsü ekleme ve mikrofon sesini arttırma gibi opsiyonlar da eklenmiş. 
 Bununla birlikte artık mobil GPU’lar ve çoklu grafik kartı içeren sistemler de Radeon Chill desteğine kavuşuyor. Ayrıca Radeon WattMan tarafında ve çeşitli oyunlarda da iyileştirmeler içeren sürücüye buradan  ulaşabilirsiniz. Kaynakhttps://videocardz.com/71172/amd-radeon-software-17-7-2-brings-enhanced-sync

{blogmekani}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir