Reklam Alanı
Programlama Dersleri 0

30 liralık tek bir eğitimle hem Android’e hem iOS’a uygulama geliştirin

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden eğitim içeriklerine ulaşabilmenize olanak tanıyan Udemy ile 30 liralık bir eğitimle Angular 4 ve hibrit mobil geliştirme framework’ü Ionic 3’ü öğrenebilirsiniz. En temelden başlayarak giden eğitimlerde Angular 4 bilmeniz için AngularJS ve Angular 2 bilmeniz de gerekmiyor. Eğitimler, hiç Angular bilmeyen birinin anlayabileceği düzeyde en temelden başlıyor ve daha da güzeli tüm eğitim bir proje üzerinden ilerliyor.

30 liraya bu eğitimi almak için burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Neden Angular?

  • Angular, dinamik web uygulamaları için yapısal bir kütüphanedir. Eğer dinamik bir site yaratmak için JavaScript kullanıyorsanız Angular oldukça iyi bir tercih olacaktır. 
  • Angular geliştirici olmak bilişim sektöründeki kariyer fırsatlarında aranan özelliklerden biri haline geldi. 
  • Angular 4 öğrenmek işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Neden mi? Çünkü öncelikle Angular’ı öğrenmek oldukça kolay: kurallar çok az ve basit ama kapsayıcılıkları oldukça geniş. 
  • Angular, JavaScript kodlarınızı organize etmenizi ve hızlı cevap veren web sitesi yaratmanızı sağlar, üstelik yazdığınız kodları da test etmeniz kolaydır. 

Neden Ionic? 

  • Bir hybrid mobil geliştirme framework’ü olan Ionic 3 ile modern mobil uygulamalar geliştirebileceksiniz. 

 

30 liraya bu eğitimi almak için burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

  Kaynakhttps://www.udemy.com/angular-4-ionic-3-ile-web-ve-mobil-programlama/?pmtag=DONANIMHABER2&utm_source=direct-buy-intl&utm_medium=udemyads&utm_term=&utm_content=_._pn__._ci_1313094_._sl_TUR_._la_TR_._&utm_campaign=TUR-DONANIMHABER2

{blogmekani}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir