Corsair ve Ubisoft’tan dev Far Cry 5 iş birliği

3
0
PAYLAŞ

Far Cry serisinin beşinci oyunu büyük bir merakla beklenirken Corsair ve Ubisoft arasında önemli bir iş birliği başladı. İş birliği oyun hediyesinden RGB aydınlatma desteğine kadar geniş bir kapsama sahip.

 

Özel iş birliği

 

İlk olarak 150$ ve üzeri Corsair ürünleri alanlara Far Cry 5 oyunu hediye olarak verilecek. Corsair’in çevrim içi mağazasında geçerli olan kampanyada belirli RGB ürünleri yer alıyor. Kampanya 23 Mart-30 Nisan arasında geçerli.

 

İkinci olarak Far Cry 5 oyunu özelleştirilmiş RGB entegrasyonuna sahip olacak. Uyumlu Corsair RGB ürünleri ile oynarken 35 farklı oyun içi aydınlatma etkileşimi kullanıcıları bekliyor. Bunlar keşif esnasında, çatışma esnasında, balık yakalama esnasında veya farklı durumlarda ortaya çıkıyor. Etkileşim klavye, fare, kulaklık, fan, kasa gibi tüm RGB ürünlerine uygulanacak.

 

Corsair ayrıca tüm ürünlerini tek bir uygulama altında topluyor. Daha önce bileşenler farklı uygulamalar altına dağıtılmıştı. Böylece tek bir noktadan kontrol mümkün hale geliyor. Yeni uygulama 27 Mart tarihinde erişime açılacak yani Far Cry 5 çıkış tarihinde.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/kasa/haberleri/Corsair-ve-Ubisofttan-dev-Far-Cry-5-is-birligi.htm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here