Home » HDD / SSD » Western Digital farklı sektörlere yönelik yeni SSD ürünlerini duyurdu

Western Digital farklı sektörlere yönelik yeni SSD ürünlerini duyurdu

MWC 2018 mobil dünya fuarı ağırlıklı olarak yeni cihaz tasarımları ile ilerliyor olsa da cihazların içerisindeki bileşenler de önemli. Western Digital bu açıdan iddialı SSD modelleri ile fuarda boy gösteriyor.

 

PC SN serisi altında toplanan yeni ürünler ağırlıklı olarak Nesnelerin İnterneti sektöründe yüksek performanslı ve küçük boyutlu depolama çözümleri arayan üreticileri hedefliyor. Ayrıca ikisi bir arada çok ince taşınabilir sistemler de unutulmamış.

 

Western Digital’in yeni ürünleri bir ilki barındırıyor. Firmanın dikey olarak entegre edilen yeni SSD tasarımı hem gecikmeleri en aza indiriyor hem de enerji verimliliği sağlıyor. Ayrıca segmente göre de ölçeklenebiliyor.

 

Western Digital PC SN720 özellikleri

 

Western Digital PC SN720 tek yüzlü M.2 2280 form faktöründe geliyor. 256GB-512GB-1TB-2TB kapasite seçenekleri sunan modelde okuma hızları 3400MB/s, yazma hızları da 2800MB/s seviyesine ulaşabiliyor.

 

Western Digital PC SN520 özellikleri

 

Western Digital PC SN520 ise farklı segmentlere hitap eden ürünler barındırıyor. M.2 2280, M.2 2242 ve M.2 2230 şeklinde 3 farklı formata sahip. 128GB-256GB-512GB kapasite seçenekleri sunan modelin sektörde en az enerji tüketen versiyonları mevcut. Yeni seri önümüzdeki aylarda piyasaya çıkacak.

  Kaynakhttp://www.guru3d.com/news-story/western-digital-launches-pc-sn720-and-pc-sn520-nvme-ssds.html

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/hdd_ssd/haberleri/Western-Digital-farkli-sektorlere-yonelik-yeni-SSD-urunlerini-duyurdu.htm

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.Gerekli alanlar işaretlendi *

*

19 − fifteen =