ADATA oyunculara yönelik XPG SX950 U serisini başlatıyor

3
0
PAYLAŞ

Oyunlarda hızlı yükleme ve geçişler için depolama belleğinin aktarım hızları önem taşıyor. Depolama ve RAM bellek pazarının önemli isimlerinden ADATA, oyunculara yönelik yüksek veri transfer hızlarına ulaşan yeni SSD serisini duyurdu.

 

ADATA XPG SX950U özellikleri ve fiyatı

 

ADATA XPG SX950U adındaki yeni seri 2.5 inçlik yapıda geliyor. 3D NAND bellek teknolojisinden faydalanan seride Silicon Motion SM2258 kontrolcüsü ile yüksek kapasiteleri ve yüksek hızları kontrol etmek mümkün oluyor.

 

SATA 6 Gb/s arabirimini kullanan seri 560MB/s okuma hızları sunarken en üst kapasitede 520MB/s yazma hızlarına ulaşılabiliyor. Veri transfer hızları yanında en iyi performans için çeşitli teknolojilere de yer verilmiş.

 

Optimize edilmiş ve sürekli performans için akıllı SLC ön bellekleme ile DRAM ön bellek tamponlama teknolojileri kullanılmış. Uzun ömür ve dengeli bir sistem için ise LDPC ECC hata kontrol teknolojisi ile RAID Engine veri güvenliği teknolojisine yer veriliyor.

 

ADATA XPG SX950U serisinde 120GB kapasite 70$, 240GB kapasite 100$, 480GB kapasite 170$ ve 960GB kapasite 320$ şeklinde fiyatlandırıldı. Seri 5 yıl garanti ile geliyor.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/hdd_ssd/haberleri/ADATA-oyunculara-yonelik-XPG-SX950-U-serisini-baslatiyor.htm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here