Home » Tag Archives: yeni

Tag Archives: yeni

Yeni nesil Ford Focus Sedan göründü

Daha önce hatcback modeli reklam çekimleri sırasında kamuflajsız olarak sızdırılan yeni nesil Ford Focus'un sedan versiyonu da üzerindeki farklı kamuflajıyla birlikte kameralara yakalandı.

Daha fazla oku »

Yüz yapısında rol oynayan 15 yeni gen belirlendi

Teknoloji - İnsan yüzünün biçimsel özelliklerini kazanmasına etki eden 15 yeni genin 7'si burun ile ilgili

Daha fazla oku »

HP’den daha gelişmiş yeni nesil A3 baskı portföyü

HP’nin önemli özelliklerle donattığı yeni nesil A3 çok işlevli yazıcı serisi; performans, güvenlik, servis kolaylığı ve uygun maliyetle kurumsal baskı deneyimini üst seviyeye çıkarıyor.

Daha fazla oku »

Intel’in 64-katmanlı yeni 3D NAND SSD modelleri ortaya çıktı

SSD sektöründe uzun yıllardır önemli çalışmalar yapan Intel firması, 64-katmanlı 3D NAND bellek modülü ile donattığı yeni SSD ürünlerini piyasaya sürmeye başladı.

Daha fazla oku »

Western Digital farklı sektörlere yönelik yeni SSD ürünlerini duyurdu

Büyümekte olan Nesnelerin İnterneti sektöründe hızlı depolama belleklerine olan ihtiyaç üreticileri de yatırıma zorluyor. Western Digital bu yönde geliştirdiği SSD çözümlerini tanıttı.

Daha fazla oku »

Thermalright yeni soğutucusunu kullanıma sundu

Üst seviye soğutucu çözümleri üreticisi Thermalright, AXP-100H modelinin yüksekliğinde iyileştirme yaptığı yeni çözümünü duyurdu. Model renk uyumuyla ROG serisi anakartlara göz kırpıyor.

Daha fazla oku »

Arctic Ryzen Threadripper uyumlu yeni soğutucularını satışa sundu

AMD’nin Ryzen Threadripper işlemcilerine gittikçe yaklaştığımız şu günlerde yongalara yönelik soğutucular artmaya devam ediyor. Son örnek Arctic’den geldi. Detaylar ve soğutucunun galerisi haberimizde

Daha fazla oku »

Alphacool yeni SSD soğutucularını duyurdu

SSD’lerin yaygınlaşmasıyla birlikte bu bileşenlere de yönelik soğutma çözümleri üretilmeye başlandı. Bunun son örneği ise Alphacool’dan geldi. Firma görünüşe göre bu alanda oldukça iddialı.

Daha fazla oku »

Microsoft, Windows 10’un yeni sürümünde parolaları ortadan kaldırıyor

Microsoft son Windows Insider önizleme yapısında Windows 10 S için parolasız deneyim sunmaya başladı. Kullanıcılar artık telefonlarına yükleyecekleri bir uygulamayla parolalara ihtiyaç duymayacaklar.

Daha fazla oku »

Razer yeni sektörlere yelken açtı: Razer Portal yönlendirici

Yeni alanlara açılarak gelir modellerini çeşitlendirmek isteyen Razer firması, bu kez ağ ekipmanları sektörüne giriş yaptı. Razer Portal firmanın ilk ağ ürünü oldu.

Daha fazla oku »