Home » Tag Archives: SSD

Tag Archives: SSD

Samsung’un fabrikasında yaşanan elektrik kesintisi, SSD fiyatlarını yükseltebilir

Samsung Electronics'in Pyeongtaek'teki NAND flash tesisinde elektrik kesintisi meydana geldi. Olayda hasar gören silikon devre levhaları SSD fiyatlarının yükselmesine neden olabilir.

Daha fazla oku »

Intel’in 64-katmanlı yeni 3D NAND SSD modelleri ortaya çıktı

SSD sektöründe uzun yıllardır önemli çalışmalar yapan Intel firması, 64-katmanlı 3D NAND bellek modülü ile donattığı yeni SSD ürünlerini piyasaya sürmeye başladı.

Daha fazla oku »

Samsung 860 SSD serisi ufukta göründü

SSD pazarının en beğenilen serisine sahip olan Samsung, 860 SSD serisini tanıtmak üzere. Yeni serinin resmi sayfaları yavaş yavaş internette görünmeye başladı.

Daha fazla oku »

Micron’dan 7.68TB kapasiteye çıkan kurumsal SSD ürünleri

64-katmanlı NAND bellek teknolojisine geçiş özellikle kurumsal tarafta avantajını daha çok hissettirecek gibi görünüyor. Micron’un yeni SSD serisi 7.68TB kapasiteye kadar çıkıyor.

Daha fazla oku »

SanDisk’ten 64-katmanlı SSD NAND bellek ürünleri

Yeni ve daha iyi bir SSD sürücüsü almak için bekleyen kullanıcılara iyi haber. Daha yoğun kapasiteler sunan 64-katmanlı SSD belleklerin sayısı giderek artıyor.

Daha fazla oku »

Western Digital farklı sektörlere yönelik yeni SSD ürünlerini duyurdu

Büyümekte olan Nesnelerin İnterneti sektöründe hızlı depolama belleklerine olan ihtiyaç üreticileri de yatırıma zorluyor. Western Digital bu yönde geliştirdiği SSD çözümlerini tanıttı.

Daha fazla oku »

Alphacool yeni SSD soğutucularını duyurdu

SSD’lerin yaygınlaşmasıyla birlikte bu bileşenlere de yönelik soğutma çözümleri üretilmeye başlandı. Bunun son örneği ise Alphacool’dan geldi. Firma görünüşe göre bu alanda oldukça iddialı.

Daha fazla oku »