Home » Tag Archives: Ryzen

Tag Archives: Ryzen

Ryzen 7 2700X, 1700X’ten %18 daha hızlı ve daha ucuza geliyor

AMD'nin merakla beklenen Ryzen 2000 serisi işlemcileri için donanım severler gün sayarken yeni yongalar detaylanmaya devam ediyor. Son gelen haberlerde Ryzen 7 2700X'e değinildi

Daha fazla oku »

Entegre sistemlere Ryzen gücü

Bilgisayar sistemleri sektörünün hemen her segmentinde rekabet oluşturmaya çalışan AMD’nin şimdiki durağı ise entegre sistemler oldu. Ryzen V1000 APU serisi bu segmente damga vuracak.

Daha fazla oku »

AMD Ryzen 2 serisi yüzde 30’a varan performans artışı ile geliyor

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ryzen işlemciler pazara damga vuracak. Testlere göre Ryzen 2 serisi ilk nesle oranla yüzde 15-30 arasında değişen performans artışı sunuyor.

Daha fazla oku »

Ryzen işlemciler için Gigabyte X399 Designare EX anakart

Gigabyte’ın AMD Ryzen Threadripper için piyasaya sürdüğü X399 Designare EX adındaki anakart modeli, agresif tasarımı ve sunduğu önemli özellikleri ile dikkat çekiyor.

Daha fazla oku »

Arctic Ryzen Threadripper uyumlu yeni soğutucularını satışa sundu

AMD’nin Ryzen Threadripper işlemcilerine gittikçe yaklaştığımız şu günlerde yongalara yönelik soğutucular artmaya devam ediyor. Son örnek Arctic’den geldi. Detaylar ve soğutucunun galerisi haberimizde

Daha fazla oku »

AMD Ryzen 7 2700X işlemcisi yüzde 10 performans artışı ile gelebilir

Kısa süre içerisinde piyasaya çıkmasını beklediğimiz Ryzen 2 işlemci serisi sızmaya devam ediyor. AMD Ryzen 7 2700X işlemcisi yüzde 10 performans artışına işaret ediyor.

Daha fazla oku »