Home » Tag Archives: için

Tag Archives: için

Intel silikon seviyesinde güvenlik sunmak için işlemcilerini yeniden tasarlıyor

Spectre ve Meldtown açıklarının ortaya çıkmasıyla sıkıntılı günler geçiren Intel, donanım tasarımında değişiklikler yaptığını açıkladı. Şirket güvenlik sorununu silikon seviyesinde çözecek.

Daha fazla oku »

Madenciler için 12 ekran kartına destek sunan Gigabyte GA-B250-FinTech anakart

Kripto para madenciliğinden iyi bir gelir elde etmek istiyorsanız özel üretim anakartlar almanız şart. Gigabyte tarafından satışa sunulan GA-B250-FinTech anakart 12 ekran kartına destek sunuyor.

Daha fazla oku »

Tüketicilerin korunması için geliştirilen Güvensiz Ürün Bilgi Sistemi bu yıl faaliyete geçecek

Yakın bir zamanda tüketici sağlığı ve güvenliğini tehdit eden ürünlerin listesine tek bir noktadan erişebileceksiniz. Güvensiz Ürün Bilgi Sistemi bunun için geliştiriliyor.

Daha fazla oku »

Apple, aksesuar üreticilerinin kullanımı için tasarladığı logoları yeniledi

Teknoloji devi Apple, kendi ürünleri için aksesuar üreten firmalara kullanım izni verdiği logoları yeniledi. Bu logoları kullanmak isteyen firmaların MFI sertifikasına sahip olmaları gerekiyor.

Daha fazla oku »

Apple, sıvı ve kırıntı geçirmez klavye üretmek için patent aldı

Apple, klavyeleri yiyecek mezarlığına çevirmemek için harekete geçti. Şirket sıvı ve kırıntı geçirmez klavye üretmek için patent başvurusunda bulundu. İlginç konunun detayları haberimizde.

Daha fazla oku »

God of War 4 için önemli açıklama

Teknoloji - Şu aralar PlayStation 4 sahiplerinin merakla bekledikleri yapımlar arasında God of War 4 de bulunuyor. Nisan ayının sonlarına doğru çıkışını yapacak

Daha fazla oku »

Skylake sonrası için Intel’in yaması dağıtıma hazır

Spectre açığı için OEM üreticilere yönelik geliştirdiği yama hatalı çıkan Intel apar topar güncellemeyi geri çekmişti. Yamanın hatalarını düzelten yeni güncelleme yayınlandı.

Daha fazla oku »

Ryzen işlemciler için Gigabyte X399 Designare EX anakart

Gigabyte’ın AMD Ryzen Threadripper için piyasaya sürdüğü X399 Designare EX adındaki anakart modeli, agresif tasarımı ve sunduğu önemli özellikleri ile dikkat çekiyor.

Daha fazla oku »

Samsung kurumsal depolama için dünyanın en büyük SSD’sini tanıttı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kurumsal pazara yönelik dünyanın en büyük katı hal sürücüsünü tanıttı. Yeni SSD, işletmelere 15.36TB gibi oldukça yüksek bir depolama kapasitesi sunuyor.

Daha fazla oku »

Windows 10 için önemli yenilik: Kullanıcılar telemetri verilerini silebilecek

Yazılım devi Microsoft, en son Windows 10 Redstone 4 önizleme yapısına kullanıcıların cihazlarından toplanan "tanılama verilerini" silmelerine izin veren bir seçenek ekledi.

Daha fazla oku »