Home » Tag Archives: haberler

Tag Archives: haberler

Bakanlık elektronik ticarette güven için harekete geçti

Elektronik ortamda alıcı ve vericiler arası güven sağlanmasına yönelik protokol imzalandı. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "E-ticaret, sağladığı verimlilik artışının yanı sıra sağladığı yeni iş kolları, uzmanlık alanları ve erişilen yeni pazarlar sayesinde sektörlere dinamizm katan bir etkiye sahiptir. 2023 için e-ticarette beklenen hedef 350 milyar TL'lik bir işlem hacmine ulaşması" dedi.

Daha fazla oku »

SpaceX uzay programında çığır açtı

Tesla’nın kurucusu milyarder işadamı Elon Musk’ın sahibi olduğu SpaceX firması tarafından uzaya fırlatılan Falcon Heavy’in 2 roketi Dünya'ya sorunsuz döndü.

Daha fazla oku »

36 saatlik Yabancı Dil Öğrenme Hackathonu başlıyor!

İki gün boyunca aralıksız devam edecek olan Yabancı Dil Öğrenme Hackathonu ‘Babylon Jam’, oyun geliştiricilerini, tasarımcıları, sanatçıları, öğrencileri ve profesyonel programcıları 24 – 25 Şubat tarihleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü’nde bir araya getirecek.

Daha fazla oku »

İdman Tv Az Tv nasıl canlı izlenir ? Türksat frekans ayarları nasıl yapılır ?

Yayınladığı bir çok maç ile futbolseverlerin aradıkları kanallar olan İdman Tv ve Az Tv ile ilgili canlı izleme bilgileri ve frekans ayarları nasıl yapılır sorusunun cevabını bu haberimizde sizler için detaylı olarak anlattık. İşte kapsamlı ayarlama kılavuzu...

Daha fazla oku »

Fernandao, Fenerbahçe Doğuş maçında

Fenerbahçe Doğuş’un Olimpia Milan ile karşılaştığı müsabakayı Fenerbahçe’nin başarılı forveti Fernandao da takip ediyor.

Daha fazla oku »

Samsung S9 ne zaman çıkacak? S9 fiyatı ne kadar?

Elektronik devi Samsung, yeni bir telefon çıkartıyor. Peki Samsung S9 ne zaman çıkacak? S9 fiyatı ne kadar? İşte Samsung S9 ile ilgili bilmeniz gereken herşey...

Daha fazla oku »

‘Akıllı telefonlar trafik kazalarını arttırdı’

ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, 6 bine yakın yaya yürürken hayatını kaybetti. Üstelik bu sayı her yıl katlanarak artıyor sebebi ise akıllı telefonlar.

Daha fazla oku »