Home » Tag Archives: geliyor

Tag Archives: geliyor

Ryzen 7 2700X, 1700X’ten %18 daha hızlı ve daha ucuza geliyor

AMD'nin merakla beklenen Ryzen 2000 serisi işlemcileri için donanım severler gün sayarken yeni yongalar detaylanmaya devam ediyor. Son gelen haberlerde Ryzen 7 2700X'e değinildi

Daha fazla oku »

Blockchain şimdi de telekomünikasyon sektörünü değiştirmeye geliyor

Kripto paraların temelinde yer alan Blockchain teknolojisi verilerin saklanması için ciddi kolaylıklar sağlıyor. Uluslararası telekomünikasyon devleri ise teknolojiyi farklı bir alanda kullanacak.

Daha fazla oku »

Huawei P20 Plus, 4.000 mAh pille geliyor

Huawei'nin 27 Mart'ta tanıtacağı P20 serisinin detayları belli oluyor. Yayınlanan yeni bir rapor P20 Plus'ın 4.000 mAh kapasiteli pil ve Daima Açık Ekran özelliğiyle geleceğini ortaya koydu.

Daha fazla oku »

Robot Savaşları’na ‘Osmanlı Tokadı’ geliyor

İSTANBUL Gelişim Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’nin robot takımı, bu ay dünyanın en büyük robot savaşları organizasyonlarından olan "King Of Bots" adlı televizyon şov programına davet alan tek Türk takımı oldu.

Daha fazla oku »

Fansız oyun bilgisayarı Airtop2 Inferno devrim yapmaya geliyor

Yeni geliştirilen bir tasarım sayesinde GTX 1080 ekran kartlı Airtop2 Inferno oyuncu bilgisayarı herhangi bir fan gerektirmeden pasif bir şekilde soğutulabiliyor.

Daha fazla oku »

Honor 7C geliyor

Teknoloji - Geçtiğimiz ay TENAA performans testinde görülen Honor 7C’nin yakın tarihte tanıtılması bekleniyordu. Huawei’nin alt markası olan Honor, Çinli sosyal

Daha fazla oku »

Noise Cancelling kulaklıklar mı geliyor

Teknoloji - Apple’ın AirPods kulaklıkları ilk zamanlarda çok konuşulsa da pazarda iyi bir yer edindiğini söylemeliyiz. İyi bir satış rakamına ulaşan bu kulaklık

Daha fazla oku »

AMD Ryzen 2 serisi yüzde 30’a varan performans artışı ile geliyor

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ryzen işlemciler pazara damga vuracak. Testlere göre Ryzen 2 serisi ilk nesle oranla yüzde 15-30 arasında değişen performans artışı sunuyor.

Daha fazla oku »

Intel Z390 çipseti yaz aylarında geliyor

Önümüzdeki yaz aylarında piyasaya sürülmesi beklenen 8 çekirdekli Coffee Lake S işlemcilerin yanında bunları destekleyen Intel Z390 çipseti de sunulmuş olacak.

Daha fazla oku »

Asus yönlendiriciler için AiMesh teknolojisi geliyor

Evinizde veya ofisinizde birden fazla Asus marka yönlendirici bulunuyorsa yeni güncelleme ile artık birbirlerine bağlanarak özel bir WiFi ağı oluşturabilecekler.

Daha fazla oku »