Home » Tag Archives: duyurdu

Tag Archives: duyurdu

Google kripto para reklamlarını yasaklayacağını duyurdu

Google, Haziran ayından itibaren kripto paralar ile ilgili tüm reklamların yasaklayacağını duyurdu. Sürdürülebilir Reklam Direktörü Scott Spencer'ın yaptığı önemli açıklamalar haberimizde.

Daha fazla oku »

Western Digital farklı sektörlere yönelik yeni SSD ürünlerini duyurdu

Büyümekte olan Nesnelerin İnterneti sektöründe hızlı depolama belleklerine olan ihtiyaç üreticileri de yatırıma zorluyor. Western Digital bu yönde geliştirdiği SSD çözümlerini tanıttı.

Daha fazla oku »

SanDisk 400 GB kapasiteli dünyanın en hızlı microSD kartını duyurdu

Flaş bellek üreticisi SanDisk, MWC 2018'de dünyanın en hızlı microSD kartını duyurdu. Kapasitesi 400 GB olan microSD'nin tüm teknik detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Daha fazla oku »

Pioneer, dünyanın en ince harici Blu-ray yazıcısını duyurdu: BDR-XU02J

 

Daha fazla oku »

Pioneer, BDR-WFS05J isimli dünyanın ilk kablosuz Blu-ray sürücünü duyurdu

 Görüntüleme teknolojileri konusunda çalışmalarına devam eden Pioneer, BDR-WFS05J isimli dünyanın ilk kablosuz Blu-ray sürücünü duyurdu.

Daha fazla oku »

Alphacool yeni SSD soğutucularını duyurdu

SSD’lerin yaygınlaşmasıyla birlikte bu bileşenlere de yönelik soğutma çözümleri üretilmeye başlandı. Bunun son örneği ise Alphacool’dan geldi. Firma görünüşe göre bu alanda oldukça iddialı.

Daha fazla oku »

Microsoft, 2018 Build Geliştirici Konferansı’nın tarihini duyurdu

Microsoft'un resmi Twitter hesabı üzerinden gönderilen davetiyeye göre, 2018 Build Geliştirici Konferansı 7 Mayıs'ta kapılarını açacak. Etkinlik için kayıtlar ise 15 Şubat'ta başlıyor.

Daha fazla oku »

McAfee, VPN şirketi TunnelBear’ı satın aldığını duyurdu

Dünyanın en büyük güvenlik şirketlerinde McAfee, VPN firması TunnelBear'ı satın aldığını duyurdu. Satın almanın ne kadara gerçekleştiği henüz belli değil. Gelişmenin detayları haberimizde.

Daha fazla oku »

Google, Chrome’a kayıtlı tüm şifrelerin metin dosyasına kaydedilebileceğini duyurdu

Google, popüler internet tarayıcısı Chrome'a uzun süredir beklenen bir özelliğin ekleneceğini duyurdu. Artık tarayıcıya kayıtlı şifreler bir metin dosyasına kaydedilebilecek.

Daha fazla oku »

Be Quiet! SFX L serisi PSU’larını duyurdu

Almanyalı bilgisayar bileşenleri üreticisi Be Quiet! duyurduğu yeni güç kaynaklarıyla sessiz ve küçük ebatlarda bir bilgisayar toplamak isteyen oyuncuları hedef alıyor.

Daha fazla oku »