Home » Tag Archives: büyük

Tag Archives: büyük

Bir dolandırıcılık haberi de ABD’den, rakamlar daha büyük

Bir dönem büyük bir başarı hikayesi olarak anlatılan Theranos girişimi bugün tarihin en büyük dolandırıcılık olaylarından birisine konu oldu. Rakamlar 4 milyar dolara ulaşıyor

Daha fazla oku »

Dünyanın en büyük jet motoru ilk test uçuşunu tamamladı

General Electric'in dünyanın en büyük ticari jet motoru olarak lanse ettiği GE9X, Boeing 747 tipi uçağın kanatları altında ilk test uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi. Detaylar haberimizde..

Daha fazla oku »

iPhone’u bitiren iOS 11’in büyük hatası bulundu

Apple'ın yeni yayınladığı iOS 11 birçok hata ile gündeme geliyor. Keşfedilen yeni iOS 11 hatası, belirli karakterlerle gönderilen mesajın iPhone cihazlarının çökmesine ve ‘Mesajlar’ uygulamasına erişimin engellenmesine yol açıyor.

Daha fazla oku »

Samsung 30 TB depolama alanına sahip dünyanın en büyük SSD’sini üretti

Teknoloji devi Samsung 30.72 Terabayt depolama alanına sahip olan dünyanın en yüksek kapasiteli SAS SSD'sini piyasaya sürdü. Yeni SSD önceki modele göre 3 kat daha hızlı.

Daha fazla oku »

Samsung kurumsal depolama için dünyanın en büyük SSD’sini tanıttı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kurumsal pazara yönelik dünyanın en büyük katı hal sürücüsünü tanıttı. Yeni SSD, işletmelere 15.36TB gibi oldukça yüksek bir depolama kapasitesi sunuyor.

Daha fazla oku »

Sega’ya büyük şok: Yakuza 6’nın demosu ücretsiz tam sürüm oyun keyfi sunuyor

Sega'nın Yakuza 6: The Song of Life oyunu için yayınladığı PS4 demosunun oyunun tam sürümünü içermesi şirketi sıkıntıya soktu. Bazı kullanıcılar oyunu tam sürüm olarak oynamayı başarmış durumda.

Daha fazla oku »

EVGA SuperNOVA G3: Küçük sistemlere büyük güç

Kompakt yapıda sistem toplamak isteyip güç kaynağı konusunda kararsız kalan tüketiciler için EVGA’nın güncellenmiş yeni Super NOVA G3 serisi iyi bir alternatif olabilir.

Daha fazla oku »

Facebook, Haber Kaynağında büyük bir değişikliğe gidiyor

Mark Zuckerberg, bir süredir Facebook’un amacının insanları bir araya getirmek olduğunu vurguluyor. Bunun için de farklı çalışmalar yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor. Ancak ne var ki birkaç senedir Facebook, markaların içerikleri ile doldurduğu, aile ve arkadaşlarınızın paylaşımlarını göremediğiniz bir yer haline gelmişti. Öyle ki, bireysel kullanıcılar içerik üretmektense sayfaların paylaştıkları içeriklere göz atıp çıkmayı tercih …

Daha fazla oku »