Home » Apple » AirPods 2 gelecek yıla kaldı

AirPods 2 gelecek yıla kaldı

Apple’ın kablosuz aksesuar sınıfında yüksek fiyatına rağmen büyük başarı yakaladığı AirPods kulaklık seti firmayı memnun etmeye devam ediyor. Bu bakımdan şimdilik bir güncelleme düşünülmüyor.

 

AirPods 2 özellikleri ve fiyatı

 

Yapılan analizlere göre bu yıl içerisinde toplam 30 milyon AirPods kulaklığının satılması bekleniyor. Kablosuz bir aksesuar için oldukça yüksek bu rakam nedeniyle Apple bir süre beklemeye karar verdi.

 

AirPods 2 modelinin en erken gelecek yıl itibariyle piyasada olması bekleniyor. Geçen süre zarfında Apple kulaklıklarını daha da geliştirecek. Özellikle yonga tarafında yüzde 70 oranında daha iyi performans ve yüzde 50 oranında daha iyi enerji verimliliği sağlayan W2 yer alacak.

 

Çok daha iyi bir donanıma sahip olacak AirPods 2 modelinde gürültü engelleme özelliğinin de ön plana çıkması bekleniyor. Böylece ilk nesil AirPods üzerine çok daha fazla yenilik eklenmiş olacak. Ayrıca Hey Siri komutuyla akıllı asistanın uyandırılacağı da belirtiliyor.

 

Net olarak AirPods 2 için bir tarih verilmiyor ancak Apple’ın bahar aylarında veya WWDC 2019 konferansında bir tanıtım yapması bekleniyor. Bu yılın ikinci yarısında ise ilk nesil AirPods için muhtemel bir fiyat indirimi de gündemde.

  Kaynakhttps://wccftech.com/apple-airpods-2-noise-cancellation-barclays-report/

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/AirPods-2-gelecek-yila-kaldi.htm

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.Gerekli alanlar işaretlendi *

*

eighteen + ten =