Home » 2018 » Mart » 12

Daily Archives: Mart 12, 2018

Valve, Yeni Oyunlar İle Geri Dönüyor

Half-Life, Dota 2 gibi oyunların yaratıcısı Valve, yeni oyunları ile geri döndüğünü açıkladı. Şu an kapalı beta sürümünde olan en yeni oyunları Artifact ise yakında satışa sunulacak.

Daha fazla oku »

Playstation 4’ün Ebeveyn Kontrolü Özelliği Nasıl Kullanılır?

Playstation 4 için beklenen güncelleme yayınlandı. Güncellemeyle gelen ebeveyn kontrolü özelliği nasıl kullanılır, anlattık.

Daha fazla oku »

Westworld Ön Kayıt – Android ve iOS

Ünlü HBO dizisi Westworld’e ait mobil oyun için ön kayıt işlemleri başladı. Android ve iOS kullanıcıları, oyun için ön kayıt yapabilirler.

Daha fazla oku »

HP’den daha gelişmiş yeni nesil A3 baskı portföyü

HP’nin önemli özelliklerle donattığı yeni nesil A3 çok işlevli yazıcı serisi; performans, güvenlik, servis kolaylığı ve uygun maliyetle kurumsal baskı deneyimini üst seviyeye çıkarıyor.

Daha fazla oku »

HP yazıcılarda üçüncü taraf kartuşlara yine yasak

HP OfficeJet ve OfficeJet Pro serilerinden bir yazıcıya sahipseniz üçüncü taraf kartuş için arıza bildirimi almaya başlayabilirsiniz. Firma yeni bir güncelleme ile güvenlik yongasını devreye soktu.

Daha fazla oku »

Casio’dan yazıcılarda 2.5D devrimi

Artık yazıcıdan normal bir kağıda bastığınız desenlerin orijinali kadar gerçekçi olmasını sağlayabileceksiniz. Casio yazıcı sektöründe 2.5D devrimini başlatıyor.

Daha fazla oku »

HP 2018 yılında metal obje basan 3D yazıcı satmayı planlıyor

HP gelecek yıl metal parça üretebilen 3D yazıcı satmayı planladığını duyurdu. Şirket 3D metal baskıyı daha yaygın şekilde kullanılabilir hale getirmeyi hedefliyor.

Daha fazla oku »

MIT kurumundan 3D yazıcılarda hız devrimi

3D yazıcıların halen çok yavaş olduğunu düşünüyorsanız Massachusetts Teknoloji Enstitüsü - MIT tarafından geliştirilen yeni bir teknoloji size çağ atlatabilir.

Daha fazla oku »

Intel’in 64-katmanlı yeni 3D NAND SSD modelleri ortaya çıktı

SSD sektöründe uzun yıllardır önemli çalışmalar yapan Intel firması, 64-katmanlı 3D NAND bellek modülü ile donattığı yeni SSD ürünlerini piyasaya sürmeye başladı.

Daha fazla oku »

Samsung 860 SSD serisi ufukta göründü

SSD pazarının en beğenilen serisine sahip olan Samsung, 860 SSD serisini tanıtmak üzere. Yeni serinin resmi sayfaları yavaş yavaş internette görünmeye başladı.

Daha fazla oku »